طراحی دکوراسیون دفتر کار

سه توصیه در زمینه طراحی دکوراسیون دفتر کار ، که راندمان کاری را افزایش می دهند”مطالعات نشان داده که ساده ترین راهکارهای حل مشکل راندمان کاری کارمندان، در ایجاد تغییرات اولیه در طراحی دکوراسیون دفتر کار نهفته است. نورپردازی روشن و طبیعی، و یک ترکیب رنگ خاص در دکوراسیون مطب شما می تواند کاری کند که همه افراد مثل ساعت کار کنند. به کمک این سه توصیه طراحی داخلی، راندمان کاری محیط کارتان را افزایش بدهید.

۱-نورپردازی.نورپردازی ضعیف باعث آزار چشم می شود که در نهایت منجر به خستگی و کاهش انرژی می شود.

نور طبیعی، بهترین نوع نورپردازی است. البته محیط های کاری بدون پنجره ای هم دیده شده که هیچگونه دسترسی به محیط بیرون ندارند. با پایه چراغ مناسب، حباب مرغوب و لامپ های استاندارد می توانید مشکلات نورپردازی را حل کنید.

طراحی دکوراسیون دفتر کار

۲- ترکیب رنگ.آیا می دانستید که از لحاظ علمی ثابت شده رنگ آبی باعث افزایش کیفیت کار می شود؟ به این خاطر که طول موج آن کم است. ذهن را آرام کرده و اجازه می دهد فرد روی کار خود تمرکز بیشتری داشته باشد. درنتیجه راندمان کاری بالا می رود.

طراحی دکوراسیون دفتر کار

۳- کاربرد طبیعت.انسان ها موجوداتی بیولوژیکی هستند، نه ماشین های خودکار. طبیعت، خاصیتی درمانی دارد. در تحقیقات اخیر ثابت شده که وقتی گل و گیاه جزئی از محیط کار کارمندان باشد، میزان استفاده از مرخصی های استعلاجی تا ۱۹% کاهش می یابد. دیدن تصاویر طبیعت، فشار خون شرکت کنندگان این تحقیق را کاهش داده. استفاده از مناظر سرسبز و گل و گیاه در طراحی دکوراسیون داخلی اداری باعث افزایش راندمان کاری می شود.برای بهره مندی بیشتر، تحول ایجاد کنید.شاید تبدیل یک محیط کار به فضایی با بهره وری بیشتر، کاری طاقت فرسا به نظر برسد. اما از آنچه که فکر می کنید راحت تر، سریع تر و کم هزینه تر است. از تجربه و مهارت طراحان و پیمانکاران متخصص در این زمینه از طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید و به منافع زیر دست پیدا کنید :- نورپردازی جدید که روشنایی و شادابی موثرتری به محیط می دهد.- سقف تمیز و روشن که انعکاس نور را بیشتر می کند.- کاغذ دیواری و ترکیب رنگ هایی که از لحاظ روانشناسی، تمرکز افراد را افزایش می دهند.- کفپوش، قاب و چهارچوب، و کابینت هایی که با عنصر طبیعی چوب ساخته شده اند.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *