هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه

هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه

وقتی پای تغییرات یا بازسازی داخل خانه در میان باشد، اغلب ما نمی دانیم از کجا شروع کنیم. به خصوص اگر این تغییرات در راستای افزایش قیمت و ارزش خانه باشد. ما هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه را به شما معرفی می کنیم که به بسیاری از صاحبخانه ها، در فروش خانه کمک کرده.
۱-به روزرسانی آشپزخانه
پرکاربردترین اتاق هر خانه، آشپزخانه است. این اتاق آماده پذیرش هرگونه تغییر کوچک و بزرگ است. از تعویض دستگیره کشو یا قفسه گرفته، تا بازسازی کامل کفپوش، تعویض تجهیزات اصلی و کانترها. اگر به فکر تعویض وسایل برقی آشپزخانه هستید، سعی کنید مدل هایی که برچسب مصرف بهینه در انرژی دارند را پیدا کنید. زمان فروش خانه، خواهید دید که این مساله تا چه اندازه برای خریدار اهمیت دارد.

هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه
۲- به روزرسانی سرویس بهداشتی در هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه
بعد از آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، دومین اتاق پرمصرف در خانه است. پس باید به ظاهر آن اهمیت بدهید. با نورپردازی مناسب، چیدمان مناسب، شیرآلات مرغوب، و رنگ آمیزی زیبا، ظاهر این اتاق را متحول و خریداران را شگفت زده کنید.

هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه
۳- یک توالت یا سرویس بهداشتی کامل به خانه اضافه کنید.
وجود یک حمام یا سرویس بهداشتی ثانوی در خانه، ارزش ملک شما را بین ۸۰ تا ۱۳۰ درصد افزایش می دهد. اما نباید به هر قیمتی این کار را بکنید! فراموش نکنید که این حمام ثانوی، نباید فضای اتاق خواب را اشغال کند. قربانی کردن فضای اتاق خواب برای ساخت حمام ثانوی، از قیمت خانه شما کم می کند. اما اگر یک فضای اضافی و بی استفاده دارید، مثلا یک جای خالی زیر پلکان، در این کار درنگ نکنید.

هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه
۴- ایوان یا تراس بسازید.
این مورد، یکی ازهفت راهکار برای افزایش قیمت خانه است. چون کل فضای حیاط خلوت را به خود اختصاص نمی دهد. خریدارانی که عاشق سرگرمی و میزبانی از مهمان هستند، و علاقه چندانی به باغبانی و باغچه کاری ندارند، قطعا از داشتن چنین حیاطی استقبال می کنند.

هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه روش های افزایش قیمت خانه
۵- به نمای ساختمان و ورودی خانه توجه کنید.
همه ما دوست داریم خانه مان، بهترین نما را از خیابان داشته باشد. برای ارتقای این بخش از خانه، راه های زیادی وجود دارد. رنگ آمیزی نمای ساختمان ، ایجاد یک راه سنگی زیبا، کاشتن گل و گیاه، نصب یک صندوق پستی جذاب، یا نو نوار کردن درب ورودی، ثابت می کند شما به ظاهر خانه خود اهمیت می دهید. فراموش نکنید ظاهر و نمای ساختمان، مثل اولین برخورد شما با یک فرد جدید است. همه ما می دانیم برخورد اولیه چقدر مهم است. نمای خانه، بیانگر سلیقه و زیبایی شناسی شما، و انعکاسی از دکوراسیون داخل خانه است. پس برایش وقت بگذارید واز هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه میتواند باشد.

روش های افزایش قیمت خانه روش های افزایش قیمت خانه
۶- امروزی رفتار کنید.
دیگر زمان سقف های پفکی و فرش های بزرگ گذشته. الان وقت کفپوش های چوبی (یا شبه چوب) و سقف های صاف و صیقلی است. اگر به فکر تغییر کفپوش خانه هستید، فرش را فراموش کنید و یک پوشش طبیعی تر انتخاب کنید. تولید و نصب فرش و موکت، با حجم زیادی از مواد شیمیایی همراه است. این محصولات همچنین حاوی گرد و غبارهای آلرژی زایی هستند که برای خریداران امروزی چندان جالب نیست. امروزه یکی از هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه استفاده از کفپوش های چوبی است.

روش های افزایش قیمت خانه روش های افزایش قیمت خانه
۷- خانه را نصفه کاره رها نکنید.
تصور کنید وجود یک انباری یا اتاق زیرشیروانی تکمیل شده، چه تاثیری در فروش خانه خواهد گذاشت. یک انباری یا زیرزمین کثیف و غیرقابل استفاده، اتاقی است که خریدار باید بابتش پول بدهد ولی هرگز نمی تواند از آن بهره ببرد. اما اگر به زیرزمین خانه دستی بکشید و آن را مثل روز اولش کنید، می توانید از آن به عنوان اتاق خواب، حمام یا حتی نشیمن استفاده کنید.
تبدیل اتاق زیرشیروانی به اتاق خواب هم از مواردی است که نظر خریدار را جلب کرده و از هفت راهکار برای افزایش قیمت خانه است.

مشاوره برای افزایش فروش خانه مشاوره برای افزایش فروش خانه
منبع: contemporist

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *