نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان

آپارتمانی که در زیر می بینید به تازگی به دست یک شرکت نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان ، دکور شده. صاحبخانه مرد جوانی است که به دنبال فضایی مدرن و ساده ولی در عین حال دنج و آرامش بخش می گشت، با تعدادی ریزه کاری اسکاندیناویایی. در همه نقاط خانه از جمله اتاق نشیمن، از رنگبندی ساده سفید و طوسی و مشکی استفاده شده. این رنگبندی به کمک عناصر چوبی و قهوه ای، فضایی گرم و صمیمی به وجود آورده.

نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان

در این بازسازی نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان ، دیوار بین آشپزخانه و نشیمن برداشته شد تا یک فضای باز و یکسره ایجاد شود. با این کار، فضای کافی برای قرار دادن یک میز نوشیدنی به وجود آمد که خود به تنهایی بین آشپزخانه و نشیمن فاصله می اندازد. از آنجایی که صاحبخانه نیاز به میز غذاخوری بزرگی نداشت، این میز برای او نقش میز غذاخوری، میز کار و یک فضای اضافه هنگام آشپزی را ایفا می کند.
زیر کابینت های فوقانی و قفسه های جلوباز، نورپردازی مخفی به کار رفته که روشنایی کل آشپزخانه را به عهده دارد.
نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان
داخل اتاق خواب یک دیوار مشکی وجود دارد که با تابلوی عکس سفید رنگ تزئین شده. نیمه پایینی این دیوار با قرنیز چوبی پوشیده شده که نقش بالین سرِ تختخواب را ایفا می کند. نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان و چراغ های کنار تختخواب، نور ملایم و نامحسوسی در این اتاق پخش می کنند.

نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان
داخل حمام یک کابینت برای نگهداری وسایل، و چند قفسه جلوباز برای نمایش تعدادی لوازم دکوری ساده نصب شده. روشنایی حمام از چراغ هایی که بالا و پایینِ پشت آینه نصب شده تامین می شود. زیر سینک روشویی، یک ماشین لباسشویی/خشک کن و باز هم فضای بیشتر برای نگهداری وسایل به چشم می خورد.

نورپردازی و طراحی داخلی آپارتمان

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *