بازسازی مطب پزشک

قبل از بازسازی مطب این موارد را در نظر داشته باشد

ساخت یا بازسازی مطب احتیاج به هزینه زیادی دارد، شاید بزرگ ترین سرمایه گذاری از زمانی که سرمایه اولیه شروع کار را تامین کردید. برخی از متخصصین پزشکی به امید کاهش هزینه ها، تصمیم می گیرند خودشان دست به کار شوند. هرچه باشد دنیای ویدئو و وبسایت درباره پروژه هایی که توسط خود افراد انجام می شود، وجود دارد و این افراد هم تحصیلکرده هستند. چقدر می تواند سخت باشد؟ قبل از خرید الوار و تخته، بهتر است این سوال ها را از خود بپرسید.

۱-مبلغ کل سرمایه گذاری چقدر است و قرار است از کجا تامین شود؟
وقتی به دنبال تامین سرمایه هستید، باید بدانید چقدر زیر بار قرض خواهید رفت. یک شرکت ساختمانی باتجربه می تواند در ابتدای مرحله طراحی داخلی ، در ارزیابی هزینه ها به شما کمک کند. اعم از هزینه های غیرقابل پیش بینی بالقوه که از نظر شما پنهان مانده اند. با ارزیابی و تخمین هزینه دقیق، می توانید سرمایه مورد نظر را در زمان لازم تهیه کنید.

۲- چه مدت می خواهید در این مکان بمانید؟
آیا حداکثر پنج سال در این مکان خواهید ماند؟ اگر اینطور است، به فکر اجاره کردن و بودجه کمتری باشید. اگر قصد دارید پنج سال یا بیشتر در این مکان بمانید، مقرون به صرفه است که آن را بخرید یا بسازید. فراموش نکنید که جای رشد را هم در نظر بگیرید، مثل یک فضای دیگر برای شرکا.
۳- چه تعداد ساعت مشغول به ساخت یا بازسازی ساختمان خواهید بود؟ چه تعداد ساعت برای اشتغال به کار اصلی خود نیاز دارید؟
هر مقدار پولی که از انجام این پروژه صرفه جویی می کنید، با تعداد ساعاتی که از شغل اصلی خود دور هستید از بین می رود. طراحی، ساخت، بازسازی، خرید ابزار و وسایل، نقل و انتقال و غیره همه این ها به زمان زیادی نیاز دارند. اگر این پروژه را خودتان به دست بگیرید خیلی بیشتر از وقتی طول می کشد که متخصصان باتجربه سرِ کار باشند. قبل از شروع چنین پروژه ای، تعداد ساعاتی که باید برای آن صرف کنید و میزان سودی که در اثر پذیرش نکردن و معاینه نکردن بیماران از دست می دهید را محاسبه کنید. شاید متوجه شوید که استخدام یک تیم حرفه ای در حداقل یک بخش از پروژه، باعث صرفه جویی مالی و زمانی شود.
۴- آیا آمادگی تفاوت های طراحی داخلی مسکونی و تجاری را دارید؟
شاید در طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان باتجربه و موفق باشید، اما به این معنی نیست که در طراحی داخلی ساختمان تجاری/بازرگانی و دکوراسیون مطب خود نیاز به کمک ندارید. با توجه به حجم و تنوع بیمارانی که قرار است از وسایل و مبلمان مطب شما استفاده کنند، مقاومت و پایداری آن ها باید بیشتر از مبلمان مسکونی باشد. انعکاس دادن محیط کاری و شخصی هم چالش خودش را دارد. یک تیم حرفه ای از یک شرکت طراحی داخلی در این امر به شما کمک می کند. بیماران شما براساس دیدگاه خود نسبت به طراحی دفتر کار و دکوراسیون مطب شما، درباره مهارت شغلی شما قضاوت خواهند کرد. در سرمایه گذاری های هنگفت مثل طراحی داخلی کلینیک، کوچک ترین تصمیمات دکوراسیون داخلی هم اهمیت دارند. رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری استفاده شده می تواند بیماران را جذب یا دفع کند. یک تیم از شرکت دکوراسیون داخلی متخصص به شما کمک می کند مواد و لوازم بادوامی انتخاب کنید که باعث رضایت خاطر شما و بیماران شما شود.
طراحی، ساخت و ساز و بازسازی ساختمان وقت و هزینه زیادی می برند. همه فاکتورها را به دقت بررسی کنید. بعضی اوقات اگر خودتان دست به کار شوید، بهترین تصمیم را گرفته اید. اما اغلب اوقات متوجه می شوید که استفاده از یک تیم متخصص و حرفه ای، در صرفه جویی پولی و زمانی موثرتر است.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *