طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک

طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک

این طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک که متعلق به یک خانواده جوان می باشد به تازگی بازسازی شده و روبروی بزرگ ترین و زیباترین پارک شهر قرار دارد.

طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک

 طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک
تیم طراحی به محض ورود به ساختمان و قبل از شروع پروژه، مجذوب فضای داخلی شد. از همان ابتدا ارتباط نزدیکی با مشتری برقرار کردیم و تعدادی از پروژه های قبلی خود را به آن ها نشان دادیم تا با روش کار ما در طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک آشنا شوند. خواسته هایی که از ما داشتند بسیار ساده و سرراست بود: یک خانه دلباز و پرنور و صمیمی و رنگارنگ، با فضای زیادی برای انبار.

معماری داخلی آپارتمان کوچک معماری داخلی آپارتمان کوچک معماری داخلی آپارتمان کوچک معماری داخلی آپارتمان کوچک
همچنین باید بخشی از این طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک را به دفتر کار/اتاق مطالعه اختصاص می دادیم که بعضی اوقات به عنوان اتاق خواب مهمان هم استفاده می شود. باید از عناصر سبز هم استفاده می کردیم تا سرسبزی و طبیعت بیرون خانه را به ساکنین یادآوری کنیم. از چوب بلوط و بافت های سفید مختلف الهام گرفتیم و فضا را با مبلمان ادغامی و چند عدد سوغاتی که از سفرهای شخصی این خانواده به یادگار مانده پر کردیم.

دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک
در نتیجه، خانه ای با محیط شاد و روان به وجود آمد که اعضای خانواده را دور هم جمع کرده و برای ساعاتی آن ها را از مشغله و نگرانی های زندگی شهری دور می کند. ارتباطی که بین نشیمن، آشپزخانه، دالان و ورودی نشیمن برقرار است به همین هدف ایجاد شده. دور تا دور دیوارها را مبلمان گرفته. این قطعات چندکاره که به عنوان کمد و کشو هم به کار می روند، کوچک بودن این آپارتمان شهری را جبران می کنند. ظاهر جذاب و رنگارنگ آن ها در این طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک به لوازم دکوری کوچک تر جلوه می دهد.

دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک
میزِ کاری که توی دفتر مطالعه قرار دارد، تاشو بوده و به بخشی از مبلمان اتاق تبدیل می شود. کمدِ این اتاق، درواقع یک تخت تاشو است که در صورت نیاز باز شده و به محل خواب مهمان تبدیل می شود. بعضی از کانترهای آشپزخانه، داخل مبلمان این اتاق مخفی شده اند. طرح گیاه و درختی که توی آشپزخانه به کار رفته، به این فضا آرامش می دهد و طبیعت بیرون را به خانه می آورد. این طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک اولین چیزی است که هر فردی به محض ورود متوجه آن می شود. به طور کلی این خانه ای است با محیط گرم و صمیمی و خنثی، که به وسیله نوع دکوراسیون و تعدادی اجزای رنگی شخصی سازی شده.

دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *