طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

این شرکت سال هاست در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار و ادارات فعالیت می کند. مدیران آن به تازگی تصمیم گرفتند محیط کار خود این شرکت را با استانداردهایی که برای مشتریان خود رعایت می کنند، هم تراز کنند. هدف آن ها ایجاد فضایی تک و منحصر به فرد برای پرسنل و افراد آینده نگر بوده، جایی که نمایانگر ارزش های این شرکت باشد. دفتر جدید این شرکت در محله ای قدیمی قرار دارد و در نزدیکی یکی از کلیساهای اعظم منطقه قرار دارد، کلیسایی که معماری آن الهام بخش طراحی داخلی این ساختمان اداری بوده.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

دفتر کار جدید باید منعکس کننده معیارها و ارزش های این شرکت می بود، معیارهایی مانند توجه به جزئیات و تمایل به بی عیب و نقص بودن. همه این جزئیات از دم میز پذیرش شروع و رعایت شده. قسمت پذیرش از فضایی خیره کننده و هنری انتزاعی برخوردار است و در انتهای آن یک سازه فلزی و هندسی به چشم می خورد.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار
قسمت پذیرش همچنین محل استراحت محسوب شده و از تکنولوژی مخفی، کشوهای شخصی، تجهیزات بازیافت و غذاخوری هم برخوردار است. نیرو و انگیزه ساخت این دفتر، ایجاد فضایی متغیر و جذاب برای پرسنل در طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار ، مشتری و شرکای شرکت بوده. فضاهای عمومی نه تنها کارمندان را تشویق به همکاری می کند، بلکه مشتریان و شرکای شرکت را هم به تعامل و شراکت ترغیب می کند. قسمت پذیرش فضایی مجهز برای کار، استراحت، نوشیدن و یا کمک خواستن از پرسنل پذیرش است.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار
یکی از قوانین این شرکت، تمیز و خلوت بودن میزهای کار است. به همین خاطر یک اتاق امن و مطمئن برای نگهداری همه اسناد و مدارک مهم تعبیه شده. همچنین در وسط ساختمان یک فضای مخصوص نگهداری لوازم شخصی در نظر گرفته شده که باعث می شود میز کار مشترک پرسنل همیشه خلوت باشد. این حس تجمع و اتحاد، یکی از ارزش های اصلی این شرکت محسوب می شود. افراد همیشه عمیقا مشغول کار هستند. هدف از ساخت و طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار این اداره، ایجاد فضایی جذاب و تحریک کننده برای شکوفا شدن افراد بود.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار
اتاق های بزرگ جلسه، از تکنولوژی درجه یک و کاربر دوستانه برخوردار هستند و فضایی برای برگزاری سمینارهای آموزشی ارائه می کنند. اتاق های کوچک تر جلسه، از ویژگی AV برای مواقع ضروری برخوردار هستند. یک اتاق سمینار ۴۰ نفره، از اتصال دو اتاق جلسه به وجود آمده. منعکس کردن نام و ارزش های برند این شرکت، یکی از ویژگی های اصلی طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار  محسوب می شد. کاری که شرکت مسئول پروژه به خوبی و به طرز نامحسوسی از پس آن برآمده. همه ویژگی ها باهم ادغام شده، رنگ ها به ساده ترین شکل ممکن اعمال شده و هیچ یک از ریزه کاری های اصلی بیش از حد به چشم نمی آیند.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *