دیزاین داخلی آپارتمان مسکونی

دیزاین داخلی آپارتمان مسکونی

این دیزاین داخلی آپارتمان مسکونی به دست دو معمار اسپانیایی و با ترکیب زیبایی شناسی کلاسیک و اَشرافی، و سادگی معماری مدرن به وجود آمده اند.

دیزاین داخلی آپارتمان مسکونیدیزاین داخلی آپارتمان مسکونی دیزاین داخلی آپارتمان مسکونی طراحی معماری آپارتمان مسکونی
با استفاده از مصالح مرغوب و ارگانیک مانند کفپوش های چوبی، دیوارهای سنگی، آجر، قاب های فلزی مشکی، و برنج، طراحان موفق شدند یک مجموعه ساده و شفاف، با ظاهری خودمانی خلق کنند. ترکیب سفید و طوسی، در نگاه اول نظر ما را به دیزاین داخلی آپارتمان مسکونی جلب کرد. یکی از راهکارهای مدرنی که به کار رفته، دوبرابر کردن ارتفاع سقف است. نیمه پایین دیوار طوسی، و نیمه بالا سفید است. این کار، یک خط افق خیالی به وجود آورده، و مرز بین دیوار و سقف را جابجا کرده. اتفاقی که تصور بیننده را به چالش می کشد.

طراحی معماری آپارتمان مسکونی
چیزی که فضای رمانتیک و جذاب طراحی کلاسیک را برای ما تداعی می کند، رنگبندی ساده و محدود خانه هاست. و البته قرنیزی که پای دیوار راهروها و درب ها دیده می شود. ترکیب این قرنیزها با ظاهر ارگانیک و زمخت دیوارهای سنگی و اجزای آجری (که به رنگ سفید و طوسی درآمده اند تا یکپارچگی فضا را برهم نزنند)، و کفپوش های چوبی عسلی رنگ، حرارت و صمیمیت خانه را بیشتر کرده. سقف های طاقدار، و تیرچه های عریان سقف که در نهایت ظرافت رنگ شده اند، به معماری قدیمی و اشرافی خانه حال و هوای هنری می دهند.

طراحی معماری آپارتمان مسکونی دکور و دیزاین منزل
این آپارتمان ها از نقشه اُپن برخوردار هستند که باعث اتصال آشپزخانه، اتاق غذاخوری با فضای مدرن و ساده، و پارتیشن شیشه ای-فلزی شده. این پارتیشن، محل کار و محل استراحت و نشیمن را از هم جدا کرده.

دکور و دیزاین منزل دکور و دیزاین منزل
در اتاق خواب، از کابینت های سفارشی و بسیار زیبایی استفاده شده که به طرز هوشمندانه ای، طی ساعات روز تختخواب را از دید مخفی می کند. این یکی از امروزی ترین روش ها در طراحی داخلی خانه است، که در آپارتمان های کوچک شهری کاربرد فراوانی دارد. اثاثیه ای که از چوب خیزران ساخته شده، فضا را بسیار رمانتیک و رویایی کرده. طراحان توانسته اند زیبایی کلاسیک، ظرافت اشرافی و ویژگی های جذاب و متغیر دنیای مدرن را به خوبی باهم ترکیب کنند. این خانه ها، نمونه بارز یک فضای معاصر و در عین حال دنج و خودمانی هستند.

دکور و دیزاین منزل چیدمان فضای مسکونی چیدمان فضای مسکونی چیدمان فضای مسکونی چیدمان فضای مسکونی چیدمان فضای مسکونی دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی
منبع: interiorzine

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *