دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه

با دیدن بعضی خانه ها به خودمان می گوییم: “من این خانه را می خوام، من باید اینجا زندگی کنم!”. دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه که امروز به شما نشان می دهیم، یکی از همین نمونه هاست. معماری هنری، استفاده از مصالح طبیعی، انعکاس عناصر طبیعت به شکل معاصر و بسیار جذاب، تنها بخشی از ویژگی های این خانه زیباست.

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه
ساکنین این خانه، یک زوج جوان و فرزندان کوچکشان هستند. فرم، منحنی، چیدمان و طراحی منحصر به فرد و خاص این خانه که همگی به وسیله مصالح طبیعی و محکم شکل گرفته اند، در ذهن هر بیننده ای تاثیر می گذارد. از عجیب ترین ویژگی های این خانه می توان به شکل بیضی دیوارها، راهروهای منحنی و دیگر حقه های معماری هستند که نقش دکورهای هنری را هم ایفا می کنند. مثل ستون های حائل سالن پذیرایی که به شکل یک درخت طراحی شده اند. شاخه های درخت، وزن سقف را تحمل می کنند. اَشکال مدرن و عجیب و غریب مبلمان هم از خصوصیات چشمگیر این دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه هستند. پشت این اَشکال و فرم ها، داستان های بیشماری پنهان شده.

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه طراحی واحد مسکونی
کتابخانه به صورت سفارشی طراحی شده و حالت افقی دارد. این سازه تا انتهای اتاق پیش می رود و بین سالن پذیرایی و حمام فاصله می اندازد. وسط سالن پذیرایی، یک میز عسلی سه طبقه چوبی قرار دارد که هر طبقه اش به یک سمت باز شده. جنس روکش کاناپه های راحتی، با این میز سِت شده.

طراحی واحد مسکونی طراحی واحد مسکونی
این نوع ترکیب بندی و همخوانی در مواد و مصالح دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه در همه نقاط آپارتمان دیده می شود. مثل استخر پشت بام که با پیشخوان بتنی و کاناپه های راحتی سِت شده.

طراحی واحد مسکونی طراحی واحد مسکونی
وان و اتصالات حمام از جنس چوب هستند که به لطف تکنولوژی امروزی، در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند و کارایی خود را از دست نمی دهند.

چیدمان آپارتمان دو خوابه چیدمان آپارتمان دو خوابه چیدمان آپارتمان دو خوابه چیدمان آپارتمان دو خوابه
در اتاق بچه ها، یک سکوی چوبی ساخته شده که با تور آویخته از سقف، چراغ های عجیب و غریب، و طرح های الماسی که روی پارتیشن نصب شده، هماهنگی دارد. پشت این پارتیشن، یک پلکان مخفی برای بازی کودکان وجود دارد.

چیدمان آپارتمان دو خوابه
این آپارتمان مجموعه ای از روکش و اثاثیه چوبی، منسوجات کتان، سازه های بتنی، دکورهای فلزی و … است که به شکلی هنری و خاص کنار هم جمع شده اند. این ترکیب بندی نه تنها این خانه را به یک فضای زیبا و راحت و امن تبدیل می کند، بلکه ما را با دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه مدرن و استفاده خلاقانه از مواد و مصالح آشنا می کند.

دکور آپارتمان دو خوابه
منبع: interiorzine

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *