بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس

بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس

این بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس در حومه شهر واقع شده و به تازگی بازسازی و توسعه داده شده. ساختمان بتنی دوطبقه جدید، مُشرف به باغ پشتی خانه است.

بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس
در دهه ۱۹۰۰، اینجا یک خانه یک طبقه و دوخوابه بوده. صاحبخانه که در زمینه ساخت و ساز و توسعه سازی فعالیت می کند، مجوز بازسازی را از قبل گرفته بود و از ما خواست در بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس به او کمک کنیم. اولویت او، در طراحی فضای سبز و استفاده بهینه از نور طبیعی در روشنایی خانه بود. برای ساخت طبقات اضافی که در پشت خانه قرار گرفتند، از الوارهای بومی و بتن استفاده کردیم. این سازه های جدید، نباید از ابعاد ساختمان قبلی بیرون می زدند.

بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس
با نصب چند پنجره سقفی در این بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس کاری کردیم که نور طبیعی به اتاق خواب های طبقه بالا بتابد و از طریق یک پلکان جدید، به اعماق خانه فرو برود. الوار و تخته چوب هایی که از بازسازی باقی ماندند را به نرده پلکان و قفسه تبدیل کردیم.

معماری داخلی خانه دوبلکس
فضای پشت خانه که به باغچه تبدیل شده، محل خوبی برای ساخت یک پارکینگ اختصاصی بود. اما صاحبخانه معتقد بود که در این محله، داشتن فضای سبز کافی مهم تر از پارکینگ است. این بازسازی و دکوراسیون خانه دوبلکس ریسکی بود که قبول کرد و از نتیجه آن احساس رضایت می کند.

معماری داخلی خانه دوبلکس
از اتاق خواب پشتی طبقه بالا که به بیرون نگاه کنیم، یک باغچه مرتفع و سرسبز می بینیم که با گیاهان شاداب و باطراوت پر شده. این باغچه نه تنها منظره خوبی برای اتاق ایجاد کرده، بلکه مانع دیده شدن فضای داخل اتاق از بیرون می شود. داخل خانه، با مواد ساده و پرداخت های ترد و گچی ساخته شده. موادی مانند سنگ، سفال قرمز، بتن و تخته چوب.

معماری داخلی خانه دوبلکس معماری داخلی خانه دوبلکس معماری داخلی خانه دوبلکس معماری داخلی خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دیزاین خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس دکور خانه دوبلکس

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *