بازسازی واحد مسکونی قدیمی

بازسازی واحد مسکونی قدیمی

اگر از آن دسته افرادی هستید که معتقد نیستند بعضی اوقات بازسازی واحد مسکونی قدیمی بهتر از ساخت یک خانه جدید است، با این پروژه نظر شما را عوض می کنیم. امروز با خانه ای لوکس، مجلل، زیبا، پرنور و موزون آشنا می شوید که ظاهر معاصر خود را حفظ کرده. سردر و ورودی خانه با یک پروسه دقیق سندبلاست، شکوه و جذابیت قبلی خود را به دست آورده. درب مشکی و نمای سفید ساختمان، در کنار هم ظاهری رویایی و طبیعی به ساختمان داده اند.

بازسازی واحد مسکونی قدیمی بازسازی واحد مسکونی قدیمی بازسازی واحد مسکونی قدیمی بازسازی واحد مسکونی قدیمی دکوراسیون خانه قدیمی دکوراسیون خانه قدیمی

در دکوراسیون داخلی این بازسازی واحد مسکونی قدیمی از مواد و مصالح درجه یک، زیبا و لوکس استفاده شده. پارکت قدیمی با تخته های بزرگ، اصالت جذابی به خانه داده. اثاثیه مدرن و سفارشی، قطعات و لوازم مُد روز و بافت های مهیج و سرزنده، این ترکیب بندی را کامل می کنند.

دکوراسیون خانه قدیمی دکوراسیون خانه قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی
دکوراسیون آشپزخانه، نمونه بارز یک فضای مدرن و کاربردی و مُد روز است. سطوح مرمر، ریزه کاری های برنجی امروزی، قطعات چوبی، وسایل مدرن و ظریف یک فضای ساده و لوکس و خلوت به وجود آورده اند. ترکیبی که در همه نقاط خانه دیده می شود.

دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی
رنگبندی خنثی و ملایم دکوراسیون این بازسازی واحد مسکونی قدیمی به سادگی و آرامش فضای خانه می افزاید. بافت ها و منسوجات فاخر و شکوهمندی که در نشیمن استفاده شده اند، راحتی و آسایش این اتاق را فراهم کردند. چیزی که به طراحی این فضا هویت می بخشد، ترکیب سبک غیرمتظاهر مدرن و اثاثیه طرح قدیمی است. در انتهای سالن وسیعی که آشپزخانه، غذاخوری و پذیرایی را به هم متصل کرده، چیزی شبیه دفتر کار/کتابخانه قرار دارد که با طراحی مینیمال و خلوت خود، فضایی مخصوص آرامش و تمرکز به وجود آورده. این ترکیب بندی مدرن و ظریف در همه نقاط خانه تکرار شده: در ویژگی های مینیمال و ساده اتاق خواب، در طراحی لوکس غیرقابل بحث و کاربردگرایی مدرن سرویس بهداشتی، و در تک تک جزئیات و ویژگی های طراحی داخلی این خانه. مجموعه ای از ذوق و سلیقه، آرامش و جذابیت افسونگر.

دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *